Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/leylasayar/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2339

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/leylasayar/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2343

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/leylasayar/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3166
OSGB İş Başvurusu – ESSA OSGB

OSGB İş Başvurusu

OSGB İş Başvurusu

ESSA Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (OSGB) olarak İnsan Kaynakları politikamızı; müşteri odaklı yaklaşımımız ile doğru kişileri doğru işe yerleştirmek, şirketimiz içerisinde yüksek potansiyelleri seçmek, hem kişisel hem mesleki açıdan gelişimlerini sağlamak, performans yönetim sistemi ile kişisel performanslarını değerlendirerek kariyer planlaması yapmak ve çalışanlarımız ile uzun vadeli işbirliğimizi sürdürmek olarak tanımlayabiliriz.

ESSA OSGB  olarak; İlk prensibimiz, etik kurallar çerçevesinde vizyon ve misyonumuzla, yaratıcı, güvenilir, çağdaş insan kaynakları politikaları uygulayarak çalışanlarımızın yanında olmaktır.

Diğer prensiplerimiz ise aşağıdaki şekilde sıralanmaktadır.

  • Uygun işe uygun nitelikli kişiler seçmek ve görevlendirmek,
  • Takım çalışmasının gücüne inanarak çalışmalarımızı yürütmek ve biz anlayışı ile kararlarımızı almak,
  • Tüm şirket çalışanlarımıza kabiliyetlerini kullanabilecekleri ve verimliliklerini artırabilecekleri bir çalışma ortamı sağlamak.
  • Başarıyı teşvik eden ve ödüllendiren performans sistemleri uygulamaktır.

Günümüzün hızla değişen ve gelişen rekabetçi pazar koşullarında ESSA OSGB olarak hizmet verdiğimiz tüm şirketlerimizin memnuniyetini artarak devamı ve kendi kalitemizi her adımda bir üst basamağa çıkarabilmek için, son derece açık bir organizasyon yapısı ile ilerliyoruz.

Şirketimizin başarısı her bir çalışanımızın yaratıcılığına, fikirlerini özgür bir ortamda rahatça ifade edebilmelerine, işlerini severek yapmalarına ve performanslarına bağlıdır. Bu nedenle Performans yönetimine özel bir önem verilmektedir.

İşyeri Hekimleri, İş Güvenliği Uzmanları ve İşyeri Hemşireleri ESSA OSGB’ye iş başvurusunda bulunmak için essaosgb@essaosgb.com  e-posta adresine öz geçmişinizi gönderebilirsiniz.

ESSA OSGB’de”  Başarı hepimizindir.